Aktuality

15.09.2017 10:54

Nový akční magazín

Více »
24.05.2017 12:33

Poloviční hmotnost, maximalní produktivita. Nové RT úhlové brusky

Nové úhlové brusky, které zvládnou to samé, co velké úhlové brusky, ale s výrazně nižší váhou a výkonem až 1.900 wattů.

Více »

VIP zóna


Prodejní síť

Vážení zákazníci,

firma Metabo s.r.o. jako výhradní dovozce v ČR Vás upozorňuje, že na výrobky Metabo zakoupené u neautorizovaných internetových prodejců neposkytujeme záruční podmínky.

Záruku garantujeme jen na výrobky Metabo zakoupené u autorizovaných prodejců! Seznam těchto prodejců naleznete v "Prodejní síti" nebo se informujte mailem na info@metabo.cz nebo telefonicky 326 904 455.
Děkujeme za pochopení

Naši odborní autorizovaní prodejci

Spolupracujeme s více jak 300 autorizovanými prodejci ve více jak 160 městech a obcích naší republiky. Nákupem v naší prodejní síti máte jistotu, že dostanete zboží v plném rozsahu včetně odborného vysvětlení a doporučení vhodného stroje pro Vaši práci a následně Vám tito prodejci zajistí záruční a pozáruční servis včetně dodávek originálních náhradních dílů ve velmi krátké době.

Nákupem zboží mimo naší autorizovanou prodejní síť můžete riskovat nákup neúplného zboží v pochybné kvalitě a pochybného původu.

Společnost Metabo s.r.o. nenese jakoukoliv zodpovědnost za případné škody na majetku nebo na zdraví , pokud byly způsobeny v souvislosti s používáním nelegálně vyrobeného či prodávaného výrobku nesoucího značku METABO. Pokud Vám neautorizovaný prodejce uvedené služby odpírá a není schopen zajistit, informujte nás prosím na adrese info@metabo.cz.

Kliknutím na logo Metabo PowerPartner se Vám zobrazí naši obchodní PowerPartneři u kterých získáte exkluzivní nabídku zboží.

Více jak 200 prodejen ve více jak 160 městech