Aktuality

15.09.2017 10:54

Nový akční magazín

Více »
24.05.2017 12:33

Poloviční hmotnost, maximalní produktivita. Nové RT úhlové brusky

Nové úhlové brusky, které zvládnou to samé, co velké úhlové brusky, ale s výrazně nižší váhou a výkonem až 1.900 wattů.

Více »

VIP zóna


19.05.2017 10:52

Zvyšujeme kapacitu u LiHD akumulátorů

Více vytrvalosti a větší flexibilita: Nová generace baterií LiHD s vyšší kapacitou

Zvyšujeme kapacitu svých výkonných akumulátorů LiHD z 6,2 na 7,0 a z 3,1 na 3,5 Ah. Díky tomuto vývoji mohou profesionálové pracovat ještě déle s jedním nabitím akumulátoru - dokonce i v aplikacích s extrémními nároky.

Nejvyšší výkon a dlouhá doba provozu akumulátoru i pro velké elektrické nářadí. Nová generace akumulátorů LiHD s kapacitou 7,0 a 3,5 ampér hodin, se stejnou účinností a tím i dalším zvýšením nezávislosti na síti. Akumulátory LiHD znamenají, že profesionálové mohou pracovat dvakrát déle než jedna baterie, než u standardních lithium-iontových akumulátorů. Akumulátory LiHD s kapacitou 3,5 Ah jsou výrazně lehčí než srovnatelné akumulátorové baterie Li-Ion s dobou 4,0 Ah a přitom téměř stejně výkonné. Ploché akumulátory 3,5 Ah LiHD jsou zvláště výhodné pro vrtací a šroubovací aplikace a při stejném výkonu činí stroje kompaktnější a trvalejší.
Nová generace bateriových akumulátorů však nabízí nejen výhody pro extrémní aplikace, ale také při běžném provozu se životnost akumulátoru zdvojnásobuje, protože za stejného zatížení se baterie LiHD zahřívají méně než akumulátory se standardní technologií článků. Proto poskytujeme bezplatnou tříletou záruku na všechny nové akumulátory LiHD. Díky tomu je nákup LiHD bezpečnou a udržitelnou investicí. Všechny nové baterie LiHD jsou k dispozici v systému Pick + Mix, kdy mohou uživatelé individuálně kombinovat stroje, akumulátory a nabíječky.
Nová generace akumulátorů LiHD s kapacitou 7,0 Ah: S jedním nabitým článkem pracuje uživatel dvakrát déle než se standardními lithium-iontovými bateriemi. Profesionálové profitují z nových baterií s delší dobou chodu, a to zejména v aplikacích s vysokým odběrem proudu, jako je například velká úhlová bruska 36 V s průměrem kotouče 230 mm nebo 3 kg aku kombinované kladivo.
Kompaktní verze s 3,5 Ah hodin: Ploché akumulátory 3,5 Ah LiHD jsou výhodné, zejména pro vrtání a šroubování. S stejným výkonem mohou ploché akumulátory o kapacitě 3,5 Ah činit použité stroje ještě kompaktnější a vytrvalejší.
Nová generace bateriových akumulátorů nabízí výhody pro všechny nástroje řady Metabo 18 Volt, která nyní obsahuje více než 80 nástrojů. Vzhledem k tomu, že akumulátory LiHD se zahřívají méně za stejnou zátěž než akumulátory se standardní technologií článků, jejich životnost se zdvojnásobuje.